21 Kwietnia – IV Niedziela Wielkanocna.

715     + Julian Górka w 16. rocznicę śmierci; od syna z rodziną.

900     + Stanisław Główczyk w 1. rocznicę śmierci; od Marii i Stanisława.

1100   Podziękowanie za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Najświętszej i zdrowie na dalsze lata życia małżeńskiego dla Angeliki i Pawła z okazji 25. rocznicy ślubu.

1500   W intencji Parafii.

22 Kwietnia – Poniedziałek.

700     1. + Stanisław Główczyk w 1.rocznicę śmierci; żony.

1. + Maria Poręba; od wnuczki Patrycji.

1800   ++ Anna i Jan Poręba z intencji syna Jana Poręby.

23 Kwietnia – Wtorek. Uroczystość Św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski.

700     + Wojciech Kiełbasa z intencji Heleny i Stanisława Kiełbasów.

1800   1. + Jerzy Konstanty z okazji imienin; od żony i dzieci.

1. + Genowefa Kasprzyk; od córki Teresy.

24 Kwietnia – Środa.

700     1. ++ Stanisław i Katarzyna Laskosz, Maria Góra; od rodziny Laskoszów.

1. + Janina Szkaradek; od syna Andrzeja z rodziną.

1800   Podziękowanie za otrzymane łaski, z prośbą o  Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Najświętszej i zdrowie na dalsze lata życia małżeńskiego dla Małgorzaty i Jana z okazji 8. rocznicy zawarcia sakramentu małżeństwa.

25 Kwietnia – Czwartek.  Święto Św. Marka Ewangelisty.

700     1. ++ Dusze w czyśćcu.

1. + Janina Gieniec; od Bożeny i Jacka Kościółków z rodziną.

1800   Podziękowanie za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Najświętszej, dla rodziny Marii i Stanisława; dzieci z rodzinami, wnuków i prawnuków.

26 Kwietnia – Piątek.

700     1. + Stanisława Kruczek w 7. rocznicę śmierci z intencji synowej z rodziną.

1. + Franciszek Poręba; od siostry Teresy z mężem i dziećmi.

1800   + Grzegorz Warzecha.

27 Kwietnia – Sobota.

700     1. Podziękowanie za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Najświętszej i zdrowie dla Marii i Władysława Główczyków i dzieci z rodzinami.

1. + Kazimierz Kachniarz; od Agnieszki i Piotra Janusów.

1800   Podziękowanie za otrzymane łaski i z prośbą o błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Najświętszej i zdrowie dla Piotra Roli z okazji 90. rocznicy urodzin z intencji dzieci.

28 Kwietnia – V Niedziela Wielkanocna.

715     + Teresa Hasior w 1. rocznicę śmierci; od koleżanki Pauliny Mazur.

900     Podziękowanie za otrzymane łaski oraz o błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Amelii z okazji 17. rocznicy urodzin.

1100   Podziękowanie za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Najświętszej i zdrowie dla Zofii i Stanisława z okazji 30. rocznicy ślubu.

1500   W intencji Parafii.