25 Lipca – XVII Niedziela Zwykła.

700     O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Najświętszej i zdrowie z okazji imienin dla Kingi; od rodziców.

900     W intencji Parafii.

1100   ++ Anna i Józef Gaborek z intencji Marii i Stanisława Główczyków.

1500   ++ Józef i Kazimiera Kiełbasa; od córki z rodziną.

Poza parafią: +Leszek Witek; od Stanisławy Kosteckiej.

26 Lipca – Poniedziałek. Wspomnienie św. Joachima i Anny, rodziców Najświętszej Maryi Panny.

700     ++ Anna Kruczek i Anna Kowalik z okazji imienin z intencji Weroniki Kruczek.

1800   ++ Kunegunda i Jakub z intencji córki.

Poza parafią:  + Czesława Gawlik, 30. dzień po śmierci.

27 Lipca – Wtorek.

700     Podziękowanie i z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Najświętszej, zdrowie i wszelkie potrzebne łaski dla Elizy z okazji 4. rocznicy urodzin; od babci.

1800   + Józefa Witek; od wnuka Krzysztofa.

Poza parafią:+ Stanisława Kruczek; od brata Karola.

28 Lipca – Środa.

700     ++ Zofia, Stanisław i Władysław Stanek z intencji Grzegorza.

1800   + Józef Kołodziej w 2. rocznicę śmierci; od żony i córek.

Poza parafią: +Aniela Witek; od Agaty i Marka Kroków.

29 lipca – Czwartek. Wspomnienie Św. Marty, patronki gospodyń domowych i hotelarzy.

700     ++ Z rodzin Jelitów i Kiełbasów z intencji Marii i Stanisława Kiełbasów.

1800    W 50. rocznicę urodzin Jarosława z podziękowaniem i z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie; od żony i dzieci.

Poza parafią:  + Jan Bochenek, 30. dzień po śmierci z intencji córki.

30 Lipca – Piątek.

700     Podziękowanie i z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Najświętszej, zdrowie i wszelkie potrzebne łaski dla Wiktorii i Pawła w 10. rocznicę urodzin oraz w 12. rocznicę ślubu Moniki i Adama.

1800   + Anna Tarkowska w rocznicę śmierci z intencji męża Zbigniewa i córki Krystyny z rodziną.

Poza parafią:  + Jan Sowa; od Pawła i Danuty Greczków.

31 Lipca – Sobota. Wspomnienie Św. Ignacego z Loyoli, kapłana.

700     + Henryk Zając; od syna z żoną.

1800   Podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej, zgodę i zdrowie w rodzinie Krystyny i Jana.

Poza parafią: + Jan Michalik; od wnuka Pawła i Katarzyny.

1 Sierpnia – XVIII Niedziela Zwykła.

700     W intencji Parafii.

900     Podziękowanie za otrzymane łaski i z prośbą o błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Najświętszej i zdrowie na dalsze lata małżeńskiego życia dla Anny i Leszka w 27. rocznicę ślubu z intencji Anny i Leszka.

1100   ++ Anna i Karol Górka z intencji syna Stanisława z rodziną.

1500   + Józef Główczyk, rocznica śmierci; od córki z rodziną.

Poza parafią:  + Sebastian Bochenek; od Kazimiery i Jana.