22 Listopada – XXXIV Niedziela Zwykła. UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA, KRÓLA WSZECHŚWIATA.

715     Podziękowanie za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Dominika z okazji  18. rocznicy urodzin; od rodziców.

900     Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, zdrowie i wszelkie potrzebne łaski dla Rafała, z okazji 18. rocznicy urodzin; od rodziców.

1100   + Adam Sroka w 15. rocznicę śmierci; z intencji żony i dzieci.

1600        Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, zdrowie i wszelkie potrzebne łaski na dalsze lata dla Małgorzaty z okazji 25. rocznicy urodzin;  z intencji mamy.

23 Listopada – PONIEDZIAŁEK.

700     + Maria Domoń, 3. rocznica śmierci; od córki.

1700   W intencji Parafii.

24 Listopada – Wtorek. Wspomnienie świętych męczenników Andrzeja Dung-Lac, prezbitera i Towarzyszy.

700     + Adam Sroka, 15. rocznica śmierci; od żony i dzieci.

1700   ++ Wojciech i Katarzyna.

25 Listopada – Środa. Wspomnienie Św. Katarzyny Aleksandryjskiej, dziewicy i męczennicy.

700     ++ Dusze w czyśćcu; od Marii i Piotra Witków.

1700   ++ Józefa i Jan Kalisz; z intencji Zofii i Eugeniusza.

26 Listopada – Czwartek.

700     ++ Anna i Wojciech Góra; z intencji syna Zbigniewa.

1700   + Władysław Szwarga w 4. rocznicę śmierci; od córki z rodziną.

27 Listopada – Piątek. Wspomnienie Św. Rafała Kalinowskiego, prezbitera.

700     Z okazji 1. rocznicy urodzin Ksawerego; z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie.

1700   + Zdzisław Bochenek w  2.  rocznicę śmierci; z intencji siostry Elżbiety z rodziną.

28 Listopada – Sobota.

700     1. ++ Stanisława i Jan Kruczek; z intencji Janiny Poręba.

1. + Jan Dominik; od siostry z mężem i dziećmi.

1700   + Zdzisław Głód z okazji imienin; z intencji żony.

29 Listopada – I Niedziela Adwentu.

715     + Maria Domoń, 3. rocznica śmierci; od męża.

900     Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, zdrowie i wszelkie potrzebne łaski dla Tomaszka, z okazji 1. rocznicy urodzin; od dziadków.

1100   ++ Kazimiera i Stanisław; z intencji Jadwigi i Józefa Kiełbasów.

1600   W intencji Parafii.