26 Czerwca – XIII Niedziela Zwykła.

700     O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Najświętszej i zdrowie dla męża Jana z okazji imienin z intencji żony.

900     + Władysław Śmierciak z okazji imienin i Dnia Ojca; od córki Agnieszki z rodziną.

1100   + Jan Kruczek z okazji imienin i Dnia Ojca; od córki Marii Kruczek.

1500   W intencji Parafii.

27 Czerwca – Poniedziałek.

700     ++ Stanisława i Władysław Kruczek z okazji imienin; od córki.

1700   Msza św. dziękczynna na zakończenie roku szkolnego w Przedszkolu parafialnym.

1800   Podziękowanie za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Najświętszej i zdrowie na dalsze lata dla Katarzyny i Marka z okazji  10. rocznicy ślubu; od dzieci Agnieszki i Franciszka oraz mamy Teresy.

28 Czerwca – Wtorek. Wspomnienie Św. Ireneusza, biskupa i męczennika..

700     + Piotr Porębski z okazji imienin; od córki.

1800   O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, zdrowie i wszelkie potrzebne łaski w życiu i w posłudze kapłańskiej dla Ks. Pawła, z okazji imienin; z intencji Antoniny i Jana.

Poza parafią:  + Michalina Borkowska; od V Roży Matek.

29 Czerwca – Środa. UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTYCH APOSTOŁÓW PIOTRA I PAWŁA.

700        Podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o Błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Filipa z okazji 10. rocznicy urodzin; od babci.

1100   O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, zdrowie i wszelkie potrzebne łaski w życiu i w posłudze kapłańskiej dla Ks. Pawła, z okazji imienin.

1800   ++ Dziadkowie Emilia i Piotr Główczyk. Władysława i Leon Kołodziej.

Poza parafią:  + Henryk Kiełbasa; od cioci Teresy Wrony.

30 Czerwca – Czwartek.

700     + Stanisława Stanek; od córki Renaty i Syna Pawła.

1800    + Władysław Pókała; od żony i dzieci.

Poza parafią:  + Maria Jelito, 30. dzień po śmierci; od dzieci z rodzinami.

1 Lipca – Piątek.

700     Podziękowanie za otrzymane łaski i z prośbą o błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej i zdrowie na dalsze lata życia małżeńskiego Zofii i Piotra Gryblów z okazji 40. rocznicy ślubu.

1800   ++ Władysława Bochenek, Janina Laskosz; od rodziny Pogwizdów.

2000      + Dorota Bugańska w 6. rocznicę śmierci; od córki Moniki z mężem Jackiem.

Poza parafią:  + Józef Kruczek z okazji 7. dnia po śmieci; od żony.

2 Lipca – Sobota. Święto Najświętszej Maryi Panny Tuchowskiej.

700     + Zofia Foryś w 3. rocznicę śmierci; od wnuczki Moniki.

1800   Podziękowanie za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Najświętszej i zdrowie dla Marii i Jana Kruczków w 30. rocznicę ślubu.

Poza parafią:  + Stefan Poręba; od córki Małgorzaty z wnuczką Oliwią.

3 Lipca – XIV Niedziela Zwykła.

700     Podziękowanie za otrzymane łaski i z prośbą o błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej i zdrowie na dalsze lata życia małżeńskiego Henryka i Jolanty z okazji rocznicy ślubu z intencji rodziców.

900     + Władysław Jasiński z okazji imienin; od syna Krzysztofa z rodziną.

1100   ++ Maria i Władysław Poręba z intencji Heleny i Stanisława Kiełbasów.

1500   W intencji Parafii.

Poza parafią:  + Waleria Górka; od wnuka Grzegorza z rodziną.