2 Maja – V Niedziela Wielkanocna.

700     Podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Julii w rocznicę urodzin z intencji rodziców.

830     Podziękowanie za otrzymane łaski oraz o błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Katarzyny Poręby z okazji 4. rocznicy urodzin z intencji ojca chrzestnego.

1000   + Janina Sarna, 30. dzień po śmierci; od córki Ewy z mężem i dziećmi.

1130   + Grzegorz Warzecha z intencji rodziców i rodzeństwa.

1500   W intencji Parafii.

3 Maja – Poniedziałek. UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY KRÓLOWEJ POLSKI, GŁÓWNEJ PATRONKI POLSKI.

700     ++ Maria i Władysław Główczyk w rocznicę śmierci z intencji synowej Marii.

830     Podziękowanie za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Najświętszej i zdrowie na dalsze lata życia małżeńskiego dla Anny i Józefa Kiełbasów z okazji 25. rocznicy ślubu z intencji dzieci.

1000   UROCZYSTOŚĆ I KOMUNII ŚW. (dzieci z Mszalnicy)

1200   UROCZYSTOŚĆ I KOMUNII ŚW. (dzieci z Mystkowa)

1500   + Stanisław Homoncik; od córki.

4 Maja – Wtorek. Wspomnienie Św. Floriana, męczennika.

700     1. ++ Józef i Kazimiera Kiełbasa z okazji rocznicy śmierci; od syna Stanisława.

1. + Henryk Zając w 30. dzień po śmierci.

1800   ++ Zofia i Jan Stanek, 20 rocznica śmierci Zofii z intencji córki Marii z rodziną.

5 Maja – Środa.

700     ++ Władysława i Walenty Witek, Wojciech Główczyk z intencji Marii i Stanisława Główczyków.

1800   ++ Władysław i Waleria Laskosz; od syna Kazimierza z rodziną.

Ks. Prałat: Podziękowanie za powrót do zdrowia Teresy z intencji cioci Stanisławy.

6 Maja – Czwartek. Święto Św. Apostołów Filipa i Jakuba. Patronów naszej Parafii.

700     ++ Dusze w czyśćcu.

1800   1. + Stanisław Skoczeń z okazji imienin; od dzieci.

1. + Zofia Stanek w 20. rocznicę śmierci; od syna Władysława z rodziną.

Ks. Prałat: + Jan Michalik; od wnuczki Pauliny z mężem i dziećmi.

7 Maja – Piątek.

700     ++ Stanisława i Zygmunt Jeleń; od córki Lidii.

1800   Z Podziękowaniem za wszelkie łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Najświętszej i zdrowie dla Ireny z okazji 50. rocznicy urodzin.

2000   + Stanisław Kachniarz.

Ks. Prałat: + Sebastian Bochenek; od Marii Kocęba.

8 Maja – Sobota. Uroczystość Św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego Patrona Polski i Diecezji Tarnowskiej.

700     1. ++ Władysław i Stanisława Kruczek z okazji imienin Stanisławy; od córki z rodziną.

1. ++ Stanisław i Katarzyna Laskosz, Maria Góra z okazji imienin Stanisława.

1800   ++ Janina i Stanisław Michalak z okazji imienin Stanisława z intencji rodziny.

Ks. Prałat: + Krystyna Poręba; od córki Danuty z rodziną.

9 Maja – VI Niedziela Wielkanocna. ODPUST PARAFIALNY KU CZCI ŚW. Apostołów Filipa i Jakuba.

700     + Jakub Ligęza; od córki Marii z dziećmi.

830     + Stanisława Kruczek; od wnuczki Jolanty z rodziną.

1000   SUMA ODPUSTOWA.  W intencji Parafii.

1130   ++ Stanisław, Stanisław i Aniela; od córki Janiny.

1500   Z Podziękowaniem za wszelkie łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Najświętszej i zdrowie dla Marii Kalisz z okazji 90. rocznicy urodzin; od córki z mężem, synowej i wnuków.