4 Grudnia – II Niedziela Adwentu.

700     Podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Najświętszej i zdrowie dla członków VIII Róży Ojców i ich rodzin oraz za zmarłych z Róży.

900     + Józef Komperda; od syna Wojciecha z rodziną.

1100   Podziękowanie za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, zdrowie i wszelkie potrzebne łaski dla Zosi z okazji 4. rocznicy urodzin i dla całej rodziny.

1500   W intencji Parafii.

5 Grudnia – Poniedziałek.

700     ++ Zmarli członkowie XX Róży Elżbiety Pazgan.

1700   1. + Czesław Geniec z okazji 25. rocznicy śmierci z intencji syna z rodziną.

1. + Stanisława Główczyk z intencji syna Sławomira z rodziną.

6 Grudnia – Wtorek.

700     + Jan Stanek, 1. rocznica śmierci; od syna Pawła.

1700   1. + Jan Stanek, 1. rocznica śmierci; od córki Renaty.

1. + Maria Jelito; od syna Bogdana z rodziną

7 Grudnia – Środa. Wspomnienie Św. Ambrożego, biskupa i doktora kościoła.

700     1. ++ Zofia i Stanisław Mikołajczyk z intencji Anny i Jana Gieńców.

1. + Józef Kruczek; od córki Anety z mężem i dziećmi.

1700   Podziękowanie za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i orędownictwo Matki Bożej i zdrowie dla syna Henryka z okazji rocznicy urodzin; od rodziców.

8 Grudnia – Czwartek. UROCZYSTOŚĆ NIEPOKALANEGO POCZĘCIA NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY.

700     + Eugeniusz Górka w 13. rocznicę śmierci; od żony.

900     + Julian Poręba; od Sławomira Ogórka z rodziną.

1100   + Stanisława i Jan; od córki Janiny.

1700   O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla ks. proboszcza z intencji Chóru Parafialnego.

9 Grudnia – Piątek.

700       1. + Stanisława Główczyk z intencji Marii Jeziuk.

1. + Jan Pażucha; od Ireny Szkaradek.

1700   + Jan Pazgan.

10 Grudnia – Sobota.

700       1. ++ Bartłomiej, Antonina i Stanisław Ogorzałek z intencji Janiny Kachniarz.

1. O powrót do zdrowia, potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej dla syna Rafała; od mamy.

1700   ++ Emilia i Jan Kulpa z intencji Haliny i Andrzeja Kulpów.

11 Grudnia – III Niedziela Adwentu.

700     Podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Najświętszej i zdrowie dla członków II Róży małżonków.

900     + Anna Górka w 25. rocznicę śmierci z intencji syna Stanisława z rodziną.

1100   + Maria Kiełbasa; od wnuka Emila.

1500   W intencji Parafii.