Należy do niego 60 dzieci wraz z rodzicami.  opiekunkami  PSC  sa nauczycielki:  Pani   Głód Kinga i  pani Gaborek  Klaudia.  Celem jest formacja Miłosierdzia w zyciu przedszkolaka.   Przygotowujemy dzień Babci i Dziadka. dzieci zparosza Babcie i dziaka, przgoyuja przedstawienie i poczęstunek e przedszkolu.  Odwiedza tez osobiście  babcie i Dzidka w domu przekazując im zyczenia i podarunki. dzieci odwiedza także w rodzinie chorych samotnych  a takze sasiadów.   dzieci przygotuja także przedstawienie i poczęstunek dla wszystkich chorych i starszych z parafii w  gdy nadejdzie dzien chorgo w parafii. Coś wiecej    wniedługim czasie….

Strona parafia.mystkow.pl korzysta z plików cookie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
OK, zgadzam się
x