5 Maja – VI Niedziela Wielkanocna.

715     Podziękowanie za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla Rafała z okazji 18. rocznicy urodzin: od rodziców i rodzeństwa.

900     Podziękowanie za otrzymane łaski oraz z prośbą o błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Piotra Migacza z okazji rocznicy urodzin z intencji rodziców.

1100   + Katarzyna Świgut, 34. rocznica śmierci, z intencji córek. SUMA ODPUSTOWA.

1500   W intencji Parafii.

6 Maja – Poniedziałek. Święto Św. Apostołów Filipa i Jakuba.

700     1. ++ Stanisława Biedrawa z okazji imienin, Stanisław i Aniela Trojan; od Janiny Biedrawy.

1. + Marian Szołdra; od Agaty i Józefa Janusów.

1800   ++ Anna i Stanisław Poręba z okazji imienin Stanisława.

7 Maja – Wtorek.

700     ++ Stanisława i Władysław Kruczek z okazji imienin Stanisławy; od córki.

1800   1. + Stanisław Kachniarz z okazji imienin.

1. + Podziękowanie za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Najświętszej i zdrowie dla Barbary z okazji rocznicy urodzin; od męża Andrzeja i dzieci.

8 Maja – Środa. Uroczystość Św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego Patrona Polski i Diecezji Tarnowskiej.

700     ++ Stanisław Janus z okazji imienin; od żony i dzieci.

1800   + Stanisław Kiełbasa z okazji imienin; od córki Anny z rodziną.

9 Maja – Czwartek.

700     1. + Stanisław Główczyk; od syna Krzysztofa.

1. + Adam Kruczek; od dzieci.

1800   1. ++ Józef i Józefa Gieniec w 3. rocznicę śmierci Józefy; od dzieci.

1. + Stanisław Kachniarz z okazji imienin; od żony Janiny.

10 Maja – Piątek.

700     1. + Jan Pogwizd w 11. rocznicę śmierci; od córki Elżbiety z rodziną.

1. Podziękowanie za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Najświętszej i zdrowie dla rodziny Anny Kachniarz.

1800   ++ Michał i Anna Kowalik, Michał i Anna Kruczek; od Weroniki Kruczek.

11 Maja – Sobota.

700     1. + Wiesław Szkaradek; od żony Ireny.

1. + Zofia Górska; od siostrzenicy Anny i Jarosława Popielów z rodziną.

1800   Podziękowanie za łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Najświętszej i zdrowie dla członków X Róży Matek Elżbiety Warchoł i ich rodzin oraz za zmarłych członków Róży.

12 Maja – VII Niedziela Wielkanocna. UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO..

715     + Stanisław Kiełbasa z okazji imienin; od żony.

900     ++ Zofia i Jan Śmierciak z okazji imienin z intencji synowej Stanisławy.

1100   Podziękowanie za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla Daniela z okazji 30. rocznicy urodzin; od rodziców.

1500   W intencji Parafii.