Kancelaria jest otwarta:

Środa  i piątek po nabożeństwie a/ czas zimowy  18.00 b/ czas letni 19.00   Sobota godz. 7.30 – 8.30.  W sprawach pilnych o każdej porze.

Telefon do Parafii i ks. Proboszcza  603631596. 184719824

W I piątek  oraz w czasie spowiedzi rekolekcyjnej, wielkopostnej  i adwentowej oraz kongregacji kancelaria nieczynna.

Zaświadczenia  do funkcji ojca i matki chrzestnej i Świadectwa  Chrztu potrzebne do ślubu odbieramy osobiście.

Godzinę pogrzebu uzgadniamy niezwłocznie (można telefonicznie). Resztę dokumentów można przynieść później,

Do chorego najlepiej przyjechać rano  lub  wieczorem po Mszy Świętej podejść do kapłana odprawiającego  Msze Świętą

Od godz. 8.00 do godz. 15.00  kapłani są na katechezie w szkołach.