Dziś Msze Święte: 7.15 ; 9.00 ; 11,00 ; 16.00. Odpust w sobotę w Maciejowej

Dziś składka na PAT

Dziś także kończy się odpust w N. Sączu w Sanktuarium Przemienionego P. Jezusa

W sobotę Uroczystość Wniebowzięcia NMP Msze Święte: 7.15 ; 9.00 ; 11.00 ; 16.00

Poświęcenie wiązanek ziół i kłosów 15 VIII o godz. 11.00.

Ze względu na pandemie nie przygotowujemy wieńcy. Tylko wiązanki ziół i kłosy zboża. W ten sposób będziemy dziękować Panu Bogu będziemy za chleb i ochronę przed kataklizmami.

Za tydzień katecheza chrzcielna o godz. 12.00 za 2 tygodnie 25 sierpnia Chrzest.

Sierpień jest miesiącem trzeźwości – przypominamy o zobowiązaniach.
Można wpisywać się w niedziele w zakrystii a w powszedni dzień w kancelarii.

Nowenna w środę i w piątek godz. 18,30.

17 sierpnia wyrusza Piesza Pielgrzymka Tarnowska. Z naszymi pielgrzymami łączymy się duchowo.

W najbliższą środę Msza Św. o godz. 18.30 w int Ojczyzny i Rodziny Radia Maryja.

Powitanie i instalacja ks. Proboszcza dziś o godz. o godz. 11.00.

Życzymy dużo błog Bożego w pracy duszpasterskiej w naszej parafii i opieki Matki Bożej.

Dziękujemy ks. Dziekanowi na posługę w naszej parafii przez dwie niedziele.

Wykaz Mszy Pogrzebowych od roku 2017 jest na ołtarzu P Jezusa Miłosiernego. Odprawili nasi księża rodacy zwłaszcza Ks. Misjonarze – jest to dla nich wielka pomoc. Kto odprawiał daną Msze Świętą – można sprawdzić w zakrystii w księdze Mszalnej. Kapłani bardzo dziękują. Wcześniejsze były na obrazkach podpisane i złożone na ołtarzu P. Jezusa Miłosiernego. Można było je zabrać.

Gazety do odebrania:

• Miłujcie się
  • Gość
  • Echo Mdjugoria
  • misyjne

Można zabrać za darmo książki leżące na stole z gazetami – sa tam dobre świadectwa ludzi będących w trudnościach życiowych.

Wspominamy:

• poniedziałek – św. Wawrzyńca Diakona