Dziś jeszcze Msza Święta :  7.15 ; 8.30 ; 10.00    11.30  ; 16.00.   5 lipca odpust w Nawojowej
         Od następnej niedzieli  Msze  Święte  już  7.15   9.00  11.00  16.00

Bóg zapłać  za I Komunie Święta  i złożone  ofiary na kościół.

W poniedziałek  Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła.

Msza Święta: 7.00 ; 11.00 ; 18.30 Składka dla Ojca Świętego
Odpust zupełny za ucałowanie lub posługiwanie się poświęconym przez Ojca Świętego lub Biskupa

Nowenna do Matki Bożej Nieust. Pomocy środa 18.30 i do Miłosierdzia Bożego piątek 18.30
We wtorek zakończenie nabożeństw czerwcowych. Dziękuje za rok szkolny i katechetyczny.

Wszystkim życzymy błogosławionego wypoczynku wakacyjnego.

Pielgrzymkę Rodzina Radia Maryja do Częstochowy 11 lipca. Zapisy w zakrystii

Odpust w Tuchowie w tym roku jest odwołany

Zakończenie  roku Przedszkolnego w przedszkolu Parafialnym Faustynka w najbliższa niedziele  Mszą Świętą o godz. 16.00  (przeczytać  z kartki)

W tym tygodniu I czwartek   I piątek  I sobota miesiąca  Msza Św. wotywna  o godz.  7.00  i  18.30.. Dodatkowa w I piątek o godz. 20.00.
Adoracja w I piątek od g. 17.00.  Do chorych w sobotę o gdz. 9.00
       Nowenna  Pompejańska  w  I sobotę o godz.  178.30

Na godz. 20. 00  zapraszam studentów na zakończenie roku studenckiego
       i szkoły średniej   Do spowiedzi i komunii świętej i kazanie