7.15 ; 9.00 ; 11.00 bez procesji 16.00

Na każdej Mszy Św. odczytamy opis Męki Pańskiej. Dziś adoracja przed wystawionym Najświętszym Sakramentem od godz. 17.00 do godz. 21.00. W poniedziałek wtorek i środa adoracja od. 7.00 – 21.00. Gorzkie Żale o godz. 14.00. Droga Krzyżowa o godz.15.00

W Wielki Czwartek Piątek i Sobotę adoracji nie ma. Wrócimy do niej w tygodniu miłosierdzia. Natomiast przez cały Wielki Tydzień kościół będzie otwarty od 7.00 do 21.00. Symboliczna ciemnica i symboliczny krzyż będzie w prezbiterium przed ołtarzem gdzie odprawia się Msza Święta.

Wielki Czwartek

Godz. 18.00 – Uobecnienie Ostatniej Wieczerzy. Dzwony ogłaszający rozpoczęcie Triduum Paschalne będą dzwonić przed Msza Św. przez 15 minut

Wielki Piątek

Godz. 17.00 m Droga Krzyżowa 18.00 – uobecnienie Męki P. Jezusa
Rozpoczęcie Wielkiej Nowenny do Bożego Miłosierdzia codziennie
rano i wieczorem. Nie ma adoracji z parafianami. Będzie adoracja do godz. 21.30 przez radio. Adoracja Krzyża w domach.

Wielka Sobota

20:00 – Wigilia Paschalna (można zapalić w domach paschaliki).

Przed Wieczerzą Paschalną będziemy dzwonić przez 15 minut
W czasie liturgii odnowimy przyrzeczenia chrzścielene.

Nie ma poświęcenia pokarmów. Będą w zamian modlitwy ojca przed spożywaniem pokarmów świątecznych Nowenna do Bożego Miłosierdzia wieczorem.

Niedziela Zmartwychwstania

Nie ma procesji. Msza Święta Rezurekcyjna będzie odprawiana w niedziele o godz. 7.15: ; 9.00 ; 11.00 , 16.00
O godz. 7.00 nasze dzwony ogłoszą Parafii i całemu światu radosną wieść
Że Chrystus Zmartwychwstał będą dzwonić przed Msza Św. przez 15 minut.

Nowenna do Bożego Miłosierdzia rano i wieczorem.

Poniedziałek Wielkanocny

Msze Święte: 7:15, 9:00, 11:00, 16:00

Nowenna do Bożego Miłosierdzia po każdej Mszy Świętej rano i wieczorem.

Gazety: Można zabrać baranki i paschaliki – ofiara na Caritas