Według wskazań Rzymskiej Kongregacji Liturgicznej Spowiedź tylko umówiona na telefon przy zachowaniu środków ostrożności.

Spowiedź dla wszystkich jest odwołana według zaleceń dekretu ks. biskupa ordynariusza i Kongregacji Watykańskiej.

Dekret można przeczytać. Jest wdrukowany w całości poniżej.

Dyżury księży i kontakt

• 8.30 – 11.00 ks. Mieczysław
  • 15.00 – 18.00 ks. Katecheta tel. 571 329 547
  • 18.00 – 21.00 ks. Proboszcz tel. 606 924 508

Przed Świętami trzeba sobie zrobić doskonały żal za grzechy z postanowieniem że się wyspowiadam, gdy wszystko przeminie. W razie śmierci taki żal gładzi wszystkie grzechy. Jednak gdy wszystko ustanie trzeba iść do spowiedzi.

W czasie celebracji przez media i przyjmować Komunie Świętą Duchową. Takie rozwiązanie daje Kongregacja Watykańska na czas epidemii. Dyspensa od uczestnictwa we Mszy Świętej obowiązuje dalej aż do odwołania