PIĘKNE PROROCTWO KTÓRE MOŻE SIĘ SPEŁNIĆ. BEZ NAS SIĘ NIE SPEŁNI. OD NAS ZALEŻY. POTRZEBNA JEST: A. MODLITWA POST JAŁMUŻNA (dobre uczynki) B. NAWRÓCENIE C. WIERNOŚĆ I POSŁUSZEŃSTWO WOLI BOŻEJ

I te cudowne słowa o naszej Ojczyźnie. Nigdy o żadnym kraju P. Jezus tak pięknie nie powiedział. Co za wyróznienie

„Gdy się modliłam za Polskę – usłyszałam te słowa: ‘Polskę szczególnie umiłowałem, a jeżeli posłuszna będzie woli Mojej, wywyższę ją w potędze i świętości. Z niej wyjdzie iskra[1], która przygotuje świat na ostateczne przyjście Moje’.” (1732)

PROPONUJEMY NOWENNĘ ZA NASZA OJCZYZNĘ, KTÓRĄ PAN JEZUS ZAPROPONOWAŁ I POWIEDZIAŁ JAK JĄ ODPRAWIĆ.

Zaczynamy od dziś tj 26 marca 20120r o godz. 20.00. Wy odprawiacie w domach a my w kościele przed Panem Jezusem Miłosiernym.

🙏 Pilne!!! Prosimy udostępnić, gdzie tylko możecie!!!

🙏 Drodzy Bracia i siostry!
Dziś stajemy w obliczu sytuacji nowej, niecodziennej, po ludzku usprawiedliwionej, ale czy po myśli Bożej, sytuacji?

🙏 Oto decyzją rządu mamy praktycznie zamknięte Kościoły (zgromadzenia do 5 osób w kościele). Ile świat przetrwa bez Eucharystii? Jest ogromny ból i dylemat dla wielu…

🙏 Życie eucharystyczne, serce katolicyzmu, Polski, jest zagrożone. Nigdy tak nie było!

🙏 Dlatego chwila jest szczególna, pytanie co my możemy zrobić. To czas pokuty i modlitwy, osobistego nawrócenia. Jednak czy możemy zrobić coś dla Ojczyzny?

🙏 Otóż wczytajmy się w słowa Pana Jezusa do s. Faustyny, słowa niesamowite, bo Pan Jezus sam podaje nowennę za Ojczyznę, którą chce aby odmówić, a więc jest to NOWENNA Z NIEBA DLA Polski (ile jest nowenn podanych bezpośrednio przez Pana Jezusa człowiekowi? niewiele, albo tylko ta jedna), nie każdy Polak o tym wie, a chyba powinien … Po uważnym przeczytaniu rozważmy propozycję:

🙏 “(24)1933 (Pamiętajmy, że był to rok, kiedy Adlof Hitler doszedł do władzy, konsekwencją było ogromne cierpienie Polski)
Dz. Nr 59 “W pewnej chwili usłyszałam taki głos w duszy: Odpraw nowennę za Ojczyznę. Nowenna ta będzie się składać z litanii do Wszytkich Świętych (…) nr 60a zaraz wieczorem zaczęłam tę nowennę. Pod koniec litanii ujrzałam jasność wielką i w niej Boga Ojca. Przed jasnością tą a ziemią ujrzałam Jezusa przybitego do krzyża, i tak, że Bóg, chcąc spojrzeć na ziemię, musiał patrzeć przez rany Jezusa. I zrozumiałam, że dla Jezusa Bóg błogosławi ziemi….”

🙏 Jako społeczność Męskiego Różańca w Przemyślu od dziś podejmujemy Nowennę, o którą prosił SAM JEZUS CHRYSTUS…

🙏Rozpoczynamy 9. dniową nowennę z s. Faustyną.

🙏 Z intencją przewodnią:

🙏 o ochronę Ojczyzny i wypełnienia się woli Bożej względem niej, przy tym o oddalenie zarazy coronavirusa od naszych Rodzin, wiosek, miast i Ojczyzny.

🙏 Warunki: Przez 9 dni odmawiać litanię do Wszytkich Świętych

🙏 Następnie wezwanie : Św. Faustyno módl się za nami Św. Janie Pawle II – módl się za nami Bł. Michale Sopoćko – módl się za nami

🙏 Kończymy Suplikacją (Święty Boże…)

🙏 Czy ktoś jest chętny, by do naszej społeczności dołączyć (mężczyźni, kobiety, dzieci). Im więcej nas zjednoczonych na modlitwie, tym owoc większy.

🙏 Czas proponujemy według dyspozycji, jednak najbardziej odpowiednią porą byłby wieczór między 20, 21.00 w okolicach Apelu Jasnogórskiego.

🙏 Kochani! To tyko kilka minut, ale w zjednoczeniu jakże może okazać się ważne dla naszej Ojczyzny.
Kto zatem powalczy mieczem ducha za Ojczyznę?

🙏 Można potwierdzić łączenie się w modlitwie w komentarzu.

🙏 Jeśli nie będziecie mogli /chcieli włączyć się w to DZIEŁO, to przynajmniej prosimy o UDOSTĘPNIENIE tej bardzo ważnej informacji, by poszła jak najdalej w śwat.

🙏 Jeśli ktoś tę prośbę odczyta kilka dni po ropoczeciu przez nas nowenny, to nic straconego, niech rozpocznie w każdym czasie.

🙏 Bóg zapłać za wszytko!

Kategorie: Czytelnia

Strona parafia.mystkow.pl korzysta z plików cookie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
OK, zgadzam się
x