ŚWIAT TAKI DUMNY PYSZNY, TAKIE OSIĄGNIĘCIA, TAKA POTĘŻNA TECHNIKA TAKA WIELKA MEDYCYNA…. A TAKI MAŁY WIRUS I NIKT MU NIE DA RADY, AZ DO MOMENTU GDY PAN BÓG ZMIŁUJE SIĘ NAD ŚWIATEM I POKAŻE MU SPOSÓB JAK GO POKONAĆ. DLATEGO TYM BARDZIEJ MUSIMY SIĘ MODLIĆ , P-ANA BOGA BŁAGAĆ O ZMIŁOWANIE. NIE MOŻEMY SIĘ PRZESTAĆ MODLIĆ TYLKO DLATEGO, ŻE MAMY ZABRONIONE. BO NAS WYŚMIEWAJĄ CZY KRYTYKUJĄ, MY Z JESZCZE WIĘKSZA UFNOŚCIĄ BĘDZIEMY WOŁAĆ DO PANA BOGA O ZMIŁOWANIE, O OCALENIE OD ZARAZY. TYLKO W NIM JEST RATUNEK.

NASZE DOMY TRZEBA ZAMIENIC NA PARAFIALNY KOŚCIÓŁ DOMOWY.

TRZEBA DUŻO SIĘ MODLIĆ I NAWRACAĆ A NIC SIĘ NAM NIE STANIE. OCZYWIŚCIE ŻE BĘDZIEMY PRZESTRZEGAĆ ZALECEŃ.

MATKA BOŻA NAS ZAPEWNIA W WIELU OBJAWIENIACH ŻE OCALI NAS EUCHARYSTIA I RÓŻANIEC. NA SZYKANY I DRWINY Z NASZEJ WIARY LUDZI NIEWIERZĄCYCH, NIE ZWRACAJMY UWAGI. MÓDLMY SIĘ ZA NICH. BO TO JEST DOBRO KTÓRE PAN BÓG BŁOGOSŁAWI

A TE STRASZNE GRECHY POPEŁNIANE SŁOWEM I CZYNEM BLUŹNIERCZYM I EWANGELIZACJĄ BLUŹNIERCZĄ USTAŁY. W MEDIACH TEZ JEST DUŻO MNIEJ NIENAWIŚCI. PAN BÓG MA SWOJE SPOSOBY BY LUDZI USPOKOIĆ, UPOKORZYĆ NAWRÓCIĆ I OCALIĆ. NAWET PRZYWÓDCY ŚWIATOWI SIĘ USPOKOILI

Warto śledzić objawiania w Trevignano Romano i Tre Fontane. Biskup miejsca jest życzliwy, brał udział w tych objawieniach. Tam obraz Matki Bożej i nasz obraz Miłosierdzia Bożego z Łagiewnik płakał. Były badania. Są to ludzkie łzy Te objawienia niczego nie dodają tylko przekazują przesłanie z Ewangelii „ nawróćcie, pokutujcie, nie popełniajcie grzechów, zwłaszcza tych najstraszniejszych, wołających o pomstę do nieba. W tych objawieniach jest ogromna nadzieja że zaraza ustanie, wojny nie będzie, nieszczęścia i kataklizmy nas ominą.

Cytuje radosne, pełne nadziei słowa Matki Bożej „Dzieci moje, to jest czas nawrócenia, módlcie się i wierzcie w Ewangelie, a ja wam obiecuje ochronę” Nie lękajcie się jestem z wami z cała matczyna miłością” „ Największym nieszczęściem człowieka jest trwanie w grzechach” „Adorujcie P. Jezusa Najświętszym sakramencie” „ Ocali Was Różaniec i Eucharystia i częsta spowiedź” „ Ja Was nie opuszczę” „ W końcu moje Niepokalane Serce zatryumfuje nad światem”

Znalazłem w kronikach parafialnych takie informacje o naszej parafii

W naszej parafii cholera ( jest w kronice parafialnej zapisane ) grasowała zaraza-cholera w roku 1831 1847 1855
W roku 1931 zanotowane jest że zmarło bardzo dużo ludzi.
W roku 1847 zanotowane jest że zmarło ponad 400 parafian (wtedy prawie połowa parafii) w ciągu jednego roku, panował wtedy jeszcze dodatkowo głód, tak że ludzie trawę jedli wymarły całe rodziny domy zostały puste
W roku 1855 zmarło tylko 6 osób ale jestem przekonany, że dzieki modlitwie i pokucie parafian parafia jak inne nie nie wymarła. Parafia urządzała procesje pokutne: niektórzy szli boso ze sztandarami czarnymi do kapliczki na granice w Cieniawie. Ludzie dużo się ,modlili i pokutowali

Kategorie: Ogłoszenia

Strona parafia.mystkow.pl korzysta z plików cookie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
OK, zgadzam się
x