Msze Święte: 7.15 ; 8.30 ; 10.00 11.30 ; 16.00. Jest dyspensa. Domy zamieniamy na kościół.

Pamiętamy że DO KOŚCIOŁA WCHODZI TYLKO 50 osób. Gdyby przyszło więcej niz 50 osób to proszę zatrzymać się na placu kościelnym. Tam można stać w czasie Mszy Świętej grupach oddalonych od siebie około 30 metrów.
Komunia Święta będzie także udzielana na placu kościelnym. Proszę do kościoła nie wchodzić.
Dziś i przez cały miesiąc można będzie składać na ołtarzu deklaracje dziecka poczętego, a odmawiać od 25 marca

Gorzkie Żale i Droga Krzyżowa w domach z mediów religijnych, albo sami odmawiamy z książeczek Adoracja Najświętszego sakramentu od godz. 17.00 do 21.00

Codziennie w parafii odprawia się: (także obecne w internetowej TV parafialnej trzeba tylko wejść na str. Parafii)
1.Msza Święta o godz. 7.00 i o godz. 16.30.
2.Nowennę do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00
3.Różaniec i koronka do Bożego Miłosierdzia i Apel Jasnogórski o godz. 20.30
4.Adoracja od 7.00 do 21 00 Najświętszego sakramentu. Kościół otwarty cały dzień.
5.Spowiedź codziennie od godz. 7.00 do 11.00 i od 15.00 do 21.00
Można codziennie z każdego domu samotnie udać się na modlitwę do kościoła nie spotykając się z nikim – kościół jest codziennie otwarty przez 14 godzin. Przychodzi codziennie kilka osób.

Przy takim szturmie modlitewnym i zawierzeniach – ale warunek ze będziemy się dużo codziennie szczerze modlić w rodzinach i nawracać – ocalejemy. Panu Bogu wystarczy 10% ludzi świętych albo nawróconych aby ocalić świat i parafie ( przypomnijmy sobie jak w rozmowę P. Boga z Abrahamem)

W środę i piątek nowenna o godz. 16.30. Rekolekcje Wiekopostne sa odwołane.

Uroczystość Zwiastowania NMP przypada we środę. Jest dzień modlitw o świętość życia.

Droga Krzyżowa w piątek o godz. 17.00 i godz. 20.00 ale w domach
W kościele odprawiają kapłani. Wierni sa w domach uczestniczą przez TV parafialną.

Zalecania władzy kościelnej i państwowej trzeba przestrzegać.
Dobrze robi ten kto zachowuje dekrety i zalecenia kościelne i państwowe. Dobrze robi ten kto się tylko modli

A najlepiej czyni ten kto przestrzega normy kościelne i państwowe,
dużo się modli i czyni nawrócenie i (nawet codziennie) zawierza rodzinę Bożemu Miłosierdziu i Niepokalanemu Sercu Matki Najświętszej.

Warto się pojednać, przeprosić jak uczyniłem krzywdę drugiemu: słowem czynem donosem….
Bo P. Jezus mówił „ miłości bardziej pragnę a nie krwawej ofiary „