MODLITWA W RODZINIE

   Najświętsza Dziewico, Błogosławiona, Czysta w sercu i Promienna. Uznajemy Cię za naszą Panią i Królową. Święta Mario, Matko Boża, Niepokalanie Poczęta, obieram Cię dzisiaj za Panią naszego domu. Proszę o ochronę przed ogniem, wodą, piorunami, burzami, trzęsieniem ziemi, podziałami, proszę pokornie o ochronę przed wszelkimi chorobami a zwłaszcza przed ta obecną którą rozszerza koronawirus i proszę Cie także o ochronę przed wszelkim złem. Błogosław i chroń, Święta Dziewico, wszystkie osoby, które mieszkają w naszym domu. Daj nam łaskę unikania wszelkich grzechów i zachowania wiary.  Spraw, by ten dom był zawsze poświęcony Tobie i Twojemu Synowi Jezusowi. Amen  ( ułożyli ludzie we Francji zagrożeni choroba koronawirusa i żyjący wśród chorych. Organizują także procesje pokutne)

AKT ZAWIERZENIA
NASZEJ RODZINY BOŻEMU MIŁOSIERDZIU

 Boże, Ojcze Miłosierny, który objawiłeś swoją miłość w Twoim Synu Jezusie Chrystusie, i wylałeś ją na nas w Duchu Świętym, Pocieszycielu. Tobie zawierzamy dziś losy świata i każdego człowieka. Zawierzamy Ci także losy naszej Parafii Mystkowskiej. Zawierzamy nasze rodziny. Zawierzamy Ci nasze dzieci i młodzież, rodziców i staruszków Zawierzamy wszystkich parafin, zwłaszcza grzeszników. Zawierzamy Ci naszą prace nasze Zycie i nasza wieczność. Prosimy o powołania kapłańskie , zakonne i misyjne. Prosimy o łaskę nawrócenia o o ochronę przed wszelkim złem i o oddalenie panującej zaraźliwej choroby związanej z koronawirusem 
 Pochyl się nad nami grzesznymi, ulecz naszą słabość, przezwycięż wszelkie zło, pozwól wszystkim pozwól mieszkańcom naszej Parafii, doświadczyć Twojego miłosierdzia, aby w Tobie, Trójjedyny Boże, zawsze odnajdywali źródło nadziei. Ojcze przedwieczny, dla bolesnej męki i zmartwychwstania Twojego Syna, miej miłosierdzie dla nas i całego świata!  Amen

Kategorie: Ogłoszenia

Strona parafia.mystkow.pl korzysta z plików cookie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
OK, zgadzam się
x