Dziś  Parafialny dzień  Ubogiego –  zabieramy  chlebki-eulogie – ofiary na dzieci  w Syrii.

Nasze ofiary poprzez Caritas  Polska wysłane zostaną ofiary do Syrii – chlebki rozprowadza SKC

Rozpoczął się czas adwentu – czekamy i przygotowujemy się na Uroczystość Bożego Narodzenia. To czas zadumy i nawrócenia.  Roraty codziennie  o godz. 16.30. Godzinki pół godz. wcześniej.  Lampiony i świece można kupić w zakrystii.  To piękna katecheza

dla naszych dzieci. Rodzice, dziadkowie rodzeństwo niech –  szkole dzieci

W najbliższą  niedziele 8 grudnia w uroczystość  M B Niepokalanej  przypada Odpust      

Parafialny.  Matka Boża w tajemnicy  Niepokalanego Poczęcia jest patronką     

naszego Kościoła.  Msze Święte  jak w niedziele   

Sumę odprawi ks. Sławomir z SMA  składka  na misje SMA.  Będzie stragan z pamiątkami misyjnymi –  pomaga SKC    Najważniejsze tego dnia to uzyskanie

 odpustu zupełnego   po wypełnieniu warunków.  Od godziny  12.00  do  13.00  Godzina Łaski

Przypominamy o zobowiązaniach  nieustannego  różańca.

Za 2 tygodnie  ofiary do puszek  dla pomocy Kościoła  na Wschodzie

W tym tygodniu  I czwartek  I piątek miesiąca. Msza Święta wotywna po godz. 7.00  i 16,30 dodatkowa o godz.  20.00  dla grup i młodzieży. Spowiedź także przed odpustem we środę dla  Mszalnicy  a czwartek dla  Mystkowa  i piątek  dla starszych.  Spowiadamy pól godz. wcześniej przed Nabożeństwem  wieczornym, zaś rano 15 minut wcześniej. Spowiadamy przed  I piątkiem miesiąca i przed odpustem parafialnym  Nowenna środa i czwartek godz. 16.30.    Nowenna dla bierzmowanych. Kl VII w środę   kl  VIII  czwartek.   W  sobotę do chorych

Mikołaj do chorych pójdzie w najbliższa niedziele  od godz. 14.00.  Można jeszcze zgłaszać.

Na sylwestra rodzinnego  zapisy w zakrystii.  Zgłaszać Mikołaja  dla chorych  8 XII  od g. 14.00

Na cmentarzach składamy śmieci  w  takim porządku: z obydwu cmentarzy składamy do kontenera tylko plastik i szkło oraz wieńce plastikowe. Natomiast na  betonowym miejscu tylko śmieci organiczne – żywe kwiaty – chryzantemy. Obydwa miejsca są na dole nowego cmentarza.;  Ze starego cmentarza tez proszę  przenosić śmieci na te miejsce.  Można śmieci – jak to niektórzy  robią – zabrać do domu.  Przed wrzuceniem do kontenera  znicze gasimy.

           Są gazety do zabrania lub kupienia:  Gość Niedzielny, Misyjne, Agenda.

Kategorie: Ogłoszenia

Strona parafia.mystkow.pl korzysta z plików cookie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
OK, zgadzam się
x