Informacje organizacyjne

1. Autokary przywożą uczestników Marszu na parking poniżej bazyliki św. Małgorzaty /ul. Bulwar Narwiku/ po czym odjeżdżają na parking przy ul. Prażmowskiego /obok Centrum Handlowego “Gołąbkowice” przy stacji BP/.

2. Samochody osobowe można pozostawić na parkingu poniżej bazyliki św. Małgorzaty /ul. Bulwar Narwiku/ lub na parkingu po drugiej stronie Sanktuarium św. Rity /przy Alejach Piłsudskiego/.

3. Po Mszy Świętej Marsz dla Życia i Rodziny przejdzie następującymi ulicami: kard. Stefana Wyszyńskiego na Rynek, Jagiellońska, Konarskiego, Długosza, Mickiewicza, Aleje Wolności, Aleje Batorego, Limanowskiego i Królowej Jadwigi. Marsz zakończy się na placu Sanktuarium Świętej Rity przy parafii Matki Bożej Niepokalanej w Nowym Sączu.

4. Ponieważ Marsz dla Życia i Rodziny został w tym roku złączony
z odbywającą się od 28 lat Procesją Różańcową ulicami miasta Nowego Sącza prosimy o zabranie różańca.

W oczekiwaniu na wspólne spotkanie

ORGANIZATORZY

Kategorie: Ogłoszenia

Strona parafia.mystkow.pl korzysta z plików cookie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
OK, zgadzam się
x