8 NIEDZIELA ZWYKŁA 2019 r
3 marzec 2019 r

Msze Św. godz. 7,15 ; 9.00; 11.00; 16.00. W okresie W. Postu nie ma zmiany tajemnic i stanówek

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy we środę. Godz. 18.30.
Nowenna do Miłosierdzia Bożego w piątek Godz. 16.30

Dziś rozpoczyna się przebłagalna Adoracja 40-godzinna; Plan wywieszony w gablocie- jest także na
internetowej stronie parafialnej, także na stolikach . Dziś adoracja po Mszy Św. o godz. 7.15 dla wszystkich
o godz. 9.00 dla młodzieży o godz. 11.00 dla dzieci.

W poniedziałek i wtorek adorujemy wszyscy , cała Parafia kiedy kto ma tylko czas.
Do adoracji są wyznaczone sa przysiółki o odpowiedniej godzinie po to aby zawsze ktoś czuwał przy P. Jezusie i przewodniczył adoracji. Proszę tez o adoracje w ciszy. Plan adoracji podany jest
na stronie internetowej, ale i podany jest na kartkach leżących na stolika z gazetami.
Msze Św. przez te 3 dni w poniedziałek, wtorek o godz. 7.00 o godz. 15.30   i o godz. 18.30. W sobotę
wieczorem ale o godz 16.30  tez będzie Msze Św. z Nowenną

Można zgłaszać się na rekolekcje rodzinne z racji Synodu Diecezjalnego – jeszcze przezywamy go w temacie „Rodzina” Zapisujemy się w zakrystii. Mogą zapisywać się starsi małżonkowie, młodzież i dzieci. Przezywać będziemy w domu katechetycznym od 15 – 17 marca. Zgłosiło się już 52 osoby. Będą dla grup animatorzy

Od dziś rozpoczyna się Nowenna przed rekolekcjami do Św. Małżonków, rodziców Św. Zieli i Ludwika Martinów. Codziennie wieczorem w kościele przy relikwiach Świętych. Kto nie da rady w kościele odprawić nowennę to można w domu odprawić. W intencji tych rekolekcji modłą sie Siostry Klaryski ze Starego Sącza Chorzy z parafii i wiele osób z grup rodzinnych. Plan z nowenna i życiorysem Św. Martinów jest na stole z gazetami.
Bardzo dziękuje za składki. Od pól roku podniosły się znacznie – Bóg zapłać. Gdybym komuś był winien zapłatę za cokolwiek to proszę zgłosić się do zakrystii ( nawet sprzed kilkunastu lat).

We środę rozpoczyna się Wielki Post – będzie to Środa Popielcowa
Msz św. 7.00 11.00 18.30 Składka na Caritas – dla potrzebujących i biednych
Posypanie głów popiołem na każdej Mszy Świętej. Obowiązuje Post ścisły ( od 18 – 60 lat ) i abstynencja ( od 14 ;lat) Robimy postanowienia . Abstynencje – wpis do Księgi trzezwosciowej – jest w zakrystii. W tym tygodniu rozpoczyna się tydzień modlitw o trzeźwość Narodu.

Nabożeństwa Wielkiego Postu:

DROGA KRZYŻOWA
Piątek godz. 16.30
Piątek godz. 20.00
Niedziela godz. 12.45 z orkiestra i przewodnikiem

GORZKIE ŻALE NIEDZIELA GODZ. 14.00.
W wielki Poście Msza Święta w niedziele popołudniowa zaraz po Gorzkich Żalach o godz. 15.00
W tym tygodniu I czwartek miesiąca. Modlimy się o powołania. – proszę o modlitwe.

Są gazety – Gość, Królowa Różańca Świętego Miłujcie się .