Dziś Msze Święte: 7.15 ; 9.00 ; 11,00 ; 16.00. Na sumie 100 rocznica uzyskania niepodległości. Msza Święta w intencji naszej Ojczyzny. O godz. 10.15 piękna akademia w wykonaniu Chóru Parafialnego młodzieży i dzieci.

Za tydzień 18 Listopada katecheza dla a. wczesnej komunii Świętej o godz. 10.00 a dla I komunii Świętej po Mszy Świętej. Zapraszam dzieci z rodzicami.

Za tydzień zmiana tajemnic Różańcowych i katecheza chrzcielna o godz. 12.00

Szkoła Podstawowa z Mystkowa swoje święto Patronalne będzie obchodzić we
wtorek o godz. 10.00. Szkoła otrzymała patrona ks. Piotra Porębę Zapraszamy rodziców opiekunów. Piękna uroczystość integracyjna: biorą udział zawsze
władze lokalne i samorządowe rodzice i dzieci – zapraszamy na akademie.

Chrzest 25 listopada o godz. 11.00 . katecheza za tydzień o godz. 12.00

Organizowany jest wieczór andrzejkowy 17 listopada w Mszalnicy w Sali Gimnastycznej. Organizują Rodziny SKC KWC od godz. 15.00. Zapraszamy Ministrantów DSM schola i wszystkie dzieci same albo z rodzicami. Razem tez będą zabawy. Trzeba się zgłosić w szkole Lu w parafii i zabrać informacje i podpisać. Można po dziecko przyjechać w każdej godzinie. Dziękuje

Zbiórki: kandydatów sobota grodz. 8.30 Sami kandydaci
Grupa młodzieży oazowej w piątek o grodz. 17.30