Dziś Msze Święte: 7.15 ; 9.00 ; 11,00 ; 16.00. Za 2 tygodnie 18 listopada
zmiana tajemnic Różańcowych. Bóg zapłać za ostanie składki zbiórki na WSD
Wypominki do piątku. Msza Święta  o godz. 18.000 a wypominki o godz. 17.00

Odpust w sobotę w Mogilnie i Boguszy o godz. 11.00.

Nowenna w środę godz. 18.00 i piątek o godz. 18.00

W najbliższą niedziele  100 rocznica odzyskania Niepodległości  Modlić się będziemy w intencji naszej Ojczyzny Msza Święta o godz. 11,00. Zapraszam wszystkich parafian by dziękować Panu Bogu, Matce Bożej i naszym Ojcom za odzyskanie Wolnej Ojczyzny.

Zapraszamy na UROCZYSTĄ  SUMĘ :  Poczty sztandarowe, różne organizacje Stowarzyszenia grupy parafialne i działające w parafii zespoły orkiestrę.
Równocześnie mieszkańcy Mszalnicy dołączą się by obchodzić rocznice
ustanowienia dla swojej miejscowości Patronki Św. Faustyny
Z tej okazji bardzo serdecznie zapraszamy do Sali Gimnastycznej w Mszalnicy rodziny z dziećmi na godz. 15.00.  Weźmiemy udział w  akademii przygotowanej  przez dzieci z nauczycielami i śpiewanie pieśni patriotycznych. Zapraszamy także z Mystkowa chętnych.  Zapraszają:  społeczność Szklana, Samorządowcy, Rada Sołecka, oraz Parafia.

Za tydzień w niedziele na godz. 10.15  przed Uroczystą Mszą Świętą  o godz. 11.00  zapraszam chętnych na patriotyczną akademie w wykonaniu  chóru parafialnego  naszej młodzieży i dziecięcej scholi

Przypominam o zobowiązaniach  nieustającego różańca

Chrzest w ostatnia niedziele 25 listopada o godz. 11.00 . katecheza 18 XI o godz. 12.00

Spotkanie grup parafialnych:
Młodzież z Ruchu oazowego nie w ten piątek ale w 15 XI  o godz. 18.00  Ministranci  i kandydaci w  najbliższą sobotę o godz.  8.30.  W piątek 9 XI (najbliższy) zebranie lektorów z Gimnazjum Sz. Podst. Średniej i starszych – wszystkich.    DSM w sobotę o godz. 10.30.

Msze Św. w int dusz wypominanych będą odprawione w tym tygodniu
We wtorek i piątek wieczorem.

Dziś o godz 18.00 nabożeństwo za zmarłych. Zapraszam adoracyjne przed
Najświętszym Sakramentem

Katecheza dla Wczesnej Komunii 18 XI w niedziele o godz. 10.00
w Sali katechetycznej a przed godz. 11.00 na która zapraszam z rodzicami
Katecheza dla I Komunii Świętej 25 XI w niedziele o godz. 12. Po Mszy Świętej
o godz 11.00. na która zapraszam z rodzicami. Zmiana ze wglądu na uroczystość.

Gazety: Królowa Różańca Św.   Miłujcie się.