Dziś Msze Święte: 7.15 ; 9.00 ; 11,00 chrzest ; 16.00
Dziś odpust w Kamionce Wielkiej Dziś niedziela Synodalna  temat:  “Przekaz wiary w rodzinie”

Dziś także Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej. Wczoraj dotarła do
Częstochowy Tarnowska Pielgrzymka Bóg zapłać za uczestnictwo.
W Mini-oazie w Ustroniu Morskim wzięło udział 120 osób. Bóg zapłać
W Starym Sączu w oazie młodzież i dzieci 70 osób. Bóg zapłać
W sobotę przeżywać będziemy I sobotę miesiąca . Msze Św. 7.00 oi 18.30
Nowenna Pompejańska od godz. 17.30. Do chorych od godz. 9.00

Módlmy się w intencji naszych dzieci i młodzieży na rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego. Proszę o współprace w katechezie wszystkim szkołom i proszę uwzględniać że katechezę prowadzimy w Przedszkolu.

Do naszych szkół przekazałem prośbę o katechezie,  kto i  i   które   klasy będzie uczył:   Bardzo proszę  o współprace z parafia.

W Mszalnicy:                                     Ks. Katecheta          kl    0  I  II

Ks. Głowa                 kl   III   VII  III Gim

Pan Sobczyk            kl   IV  V  VI  VII

W Mystkowie                                    Ks.  Katecheta          Kl   0  I  II  IV  V VI  VII

Ks. Głowa                 Kl   III  V  VIII   III  Gim

Przedszkole  Parafialne Faustynka    w poniedziałek  i wtorek między  9.30  –   12.00

Sierpień jest miesiącem trzeźwości – przypominamy o zobowiązaniach

Nowenna we środę i w piątek godz. 18,30.
Można zgłaszać się jeszcze na Pielgrzymkę do Gietrzwałdu – do stolicy Nieustannego Różańca. Zgłosiło się 25 osób. To Mało. Pojedziemy w wybranym terminie po zgłoszeniu więcej osób od piątku do niedzieli.

Gazety do odebrania: Gość Apostolstwo. Królowa Różańca Świetego
Wspominamy: Poniedziałek Sw. Moniki