Kolęda: 3 tydzień 2017r 8 – 15 styczeń

Poniedziałek: godz. 10.00 Od Pana Mikulca i Pani Ptak Ks. Maciej 10 domów
Ministranci: Tamasik Adrian Gieniec Ernest

godz. 10.00 ks. Proboszcz Od Pana Poręby i Borkowskich 10 domów
Ministranci; Sobczak Jan Tarasek Maciej

wtorek: godz. 14.00 Wolniki c. d. od Paszyna 18 domów Ks. Paweł
Ministranci: Gieniec Kacper Jelito Filip ½ domów
Szczygieł Roman i Małgorzata 141 Szczygieł Andrzej i Ewa 141 Głód Ewa i Bogusława 121 Szczygieł Sławomir i Zuzanna 160 Szczecina Marek i Mariola 83 Jasiński Krzysztof i Zofia 146 Jasiński Czesław i Janina 146 Orlecki Władysław i Jadwiga 105 Janus Stanisław 89
Bochenek Marek i Barbara 89 Salamon Lucjan i Maria 89 Jasiński Edward i Danuta 212
Janiszewski Robert i Sabina ? Jasiński Tadeusz i Maria 176 Janus Józef i Józefa 53
Janus Stanisław 53 Piwko Maciej i Anna 53 Piwko Kazimierz i Maria 53
Piwko Jarosław i Katarzyna 53

Środa: godz. 10.00 Mszalnica c. d. Stara Wieś a potem godz. 12.00 Styrek
od Pana Roli ks. Maciej od godz. 10.00
Ministranci: Kotas Szymon Kiełbasa RAFAŁ starszy

godz. 14.00 Mystków-centrum 11 dom Ks. Paweł
Ministarnci: Szczepanik Kacper Poręba Kacper

Czwartek: godz. 9.00 Mystków c. d. ul Nowosądeckiej od rodziny
Główczyków i Bochenków do Pana Benedykta Poręby po obu stronach drogi 20 domów Ks. Maciej
Ministranci; Ruchała Michał Kiełbasa Maksiu

godz. 14.00 Wolniki c. d. od Paszyna 18 domów Ks. Paweł
Ministranci: Ogorzałek Tomek Jawor Maciek Kościelniak Bartek
Popiół Zdzisław i Krystyna 193 Piekarz Stanisław i Bernarda 24 Jawor Artur i Dominika 24 Wańczyk Bolesław 225
Kruczek Stanisław i Anastazja 30 Kruczek Piotr i Alicja 30 Sawicki Bogusław i Maria 30
Kruczek Mariusz i Maria 30 Gediga Robert i Edyta 184 Gediga Stanisława 184
Kogut Piotr i Gabriela 119 Kiełbasa Roman i Teresa 178 Stelmach Marek i Lidia 178
Kiełbasa Kazimierz i Maria 182 Kiełbasa Marcin i Agnieszka 182 Kruczek Elżbieta 171
Kiełbasa Józef i Marianna 178 Kiełbasa Stefan i Małgorzata 179 Nowak Krzysztof i Gabriela 179 Kruczek Marek i Danuta 139 Kiełbasa Walenty i Lucyna 213 Jawor Krzysztof i Zofia 274

Piątek: godz. 9.00 Ks. Maciek c. d. od Pana Janusa Jana i Pana Sołtysa do państwa Laskoszów ul Nowosądecka
Ministranci: Gieniec Kacper Gieniec Krzysztof Hatlaś Mariusz

godz. 14.00 Ks. Paweł Podlesie od Cieniawy
Ministranci: 10 domów Grybel Jakub Ogorzałek Piotr
17 domów Bochenek Tomek Jawor Maciek Kościelniak Bartek

Sobota godz. 9.00 Podmystków od Góry Ks. Paweł 19 domów
Ministranci: Bochenek Dominik Bochenek Yomek

godz. 9.00 Podmystków od dołu Ks. Maciej 19 domów
Ministranci: Porębski Tomasz 19 domów Ptasnik Kamil (10 domów)

Kategorie: Ogłoszenia

Strona parafia.mystkow.pl korzysta z plików cookie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
OK, zgadzam się
x