5 czerwiec 2016r

Za tydzień zmiana tajemnic Różańcowych. Składka na KUL i PAT
Nowenna do Matki Bożej Nieust. Pomocy środa 18.30
do Miłosierdzia Bożego piątek 18.30

Zjazd Szkolnych Kół Caritas w środę w Zabawie. Zapraszam Przedszkole Faustynka. Proszę rodziców na ile możecie o zaangażowanie się w pielgrzymkę.
Zbiórka młodzieży ŚDM piątek 19.30.
Przekazałem 200 Mszy Świetych dla ks. Tadeusza pogrzebowych. Bóg zapłać.

Podziękowanie: Za Uroczystość Bożego Ciała i Oktawę i liczne uczestnictwo dorosłych młodzieży i dzieci, za przegotowane Ołtarze procesje, Straży,
Orkiestrze, chórowi, Zespołom młodzieżowym, Rodzicom dzieci z kl II i dzieciom, Służbie Liturgicznej Ołtarza, tym co nieśli Feretrony, sztandary, poduszki, dzieciom rzucającym kwiaty i dzwoniącym chłopcom i ich rodzicom. Za całoroczne sprzątanie kościoła i obok Kościoła, dziękuje kapłanom: Ks. Mieczysławowi Ks. Katechecie i Ks. Maciejowi oraz pracownikom kościoła.

Sa kasety z Łagiewnik i Czuwania. 25 zł
Zjazd Bierzmowanych z klas III z całej diecezji – podziękowanie za Sakrament Bierzmowania sobotę 11 czerwca. Zapraszam i nasza młodzież.

Wspominamy: środa św. Jadwigę Królową
Piątek błog Bogumiła Bpa