Msza Święta :  7.15 : 9.00 ; 11.00 : 16.00 ;
Dziś niedziela Biblijna –  czy czytam Pismo Święte, czy należę do grup biblijnych   lub  ewangelizacyjnych.
Dziś  zmiana Tajemnic Różańcowych i nauki stanowe.
Deklaracje adopcji  dziecka poczętego- złożyć na ołtarzu.  Deklaracje można zabrać ze stołów.

24  kwietnia  chrzest  dzieci.
Za tydzień  katecheza chrzestna po sumie w kościele
Przypominam o zobowiązaniach  Nieustannego Różańca

Sakrament  Bierzmowania zostanie udzielony dla naszej Młodzieży  w parafii Niepokalanego Poczęcia w Nowym Sączu o godz. 15.30 Trzeba być o godz. 15.30
Ostatnia katecheza przed udzieleniem S, Bierzmowania we wtorek o godz.. 18.30.  Zapraszam młodzież z rodziców i świadków. (rodzina)
Spowiedź Święta dla młodzieży i rodziny i świadków od godz. 17.30

Adoracja za grzeszników w każdy piątek o godz. 15.00 i trwa   2 godziny. Zapraszam chętnych

Kancelaria jest czynna w kazdą środę i piątek po wieczornej Mszy Świętej i rano po Mszy Świętej w sobotę. Poza tym zawsze po rannej i wieczornej Mszy Świetej. Trzeba podejść do kapłana który odprawiał Msze Święta i załatwi sprawy kancelaryjne. Inforamcja przy kancelarii i na stronie internetowej.
Można jeszcze zapisywać dzieci od 2,5 do zerowej klasy.

Zbiórka  lektorów   Gimnazjum  w piątek o godz. 18.30
Spotkanie  młodzi9eży przed  Światowym Spotkaniem z papieżem zaraz po Mszy Świętej tj o godz. 19.30. Zapraszam chętnych w Domu Katechetycznym.

Czwartek    św. Wojciecha
Sobota  św. Marka Ewangelisty