1  NIEDZIELA  BOŻEGO  NARODZENIA.
UROCZYSTOŚĆ  NAJŚWIĘTSZEJ  RODZINY
28 grudzień 2014r

1.    Dziś Uroczystość Świętej Rodziny.  Trwa oktawa Bożego Narodzenia do 1 stycznia
Msze święte    ;  7.15  ;   9.00  ;  11.00 ; 16.00.

2.    Nabożeństwo dziękczynne na zakończenie  Starego Roku w czwartek
Msza Święta o godz.  9.00  i  16.30.

1 Stycznia w niedziele Uroczystość Św. Bożej Rodzicielki  Modlimy się o pokój.
Można zabrać wodę poświeconą.  Msze Święte jak w  niedzielę.
Za odśpiewanie Hymnu do Ducha Świętego można otrzymać odpust zupełny
pod zwykłymi warunkami. Tego dnia modlimy się  najwięcej o pokój w świecie
i Ojczyźnie.   Śpiewamy tego dnia Akatyst

5.    Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy we  środę.  godz. 16.30.
Do Miłosierdzia Bożego w piątek godz.  16.30

W tym tygodniu  I piątek miesiąca i I sobota miesiąca
Msza Świętą  w I Piątek jak w niedziele bo to Nowy Rok. W I sobotę  7.00 i 16.30
Do I soboty dołączamy Nowennę Pompejańska  o godz. 16.00  I cześć Różańca
po Mszy Świętej 2 części.

Ponieważ są ferie świąteczne dlatego Nowennę  przenosimy na następny tydzień.

Dzis Misterium o Bożym Narodzeniu po Mszy Świętej o godz. 11.00   w domu
katechetycznym  przygotowała młodzież SKC z parafii.

K O L Ę D A
28 grudzień
Poniedziałek       od godz. 9.00   Wola  Wyzna  Od Głabucka  do  Pana Sapalskiego tylko
stronie północnej od zakrętu ( tj Kachniarz Poręba Szczecina Górska
tylko   po stronie południowej  x. M

Ministranci:  Głowacki  Oskar      Góra Olaf   17 domów
Głowacki  Oskar  Maciak  Dominik  reszta domów

Poniedziałek       od godz. 9.00   Zabrzezina od południa  od Berowskiego i strona Północna
do   Witwickich  x. K   (27  domów)

Ministranci
Południowa strona Zabrzeziny;  Porebski Tomek  Ptasnik  Kamil
Północna strona:  Porebski Tomek  Hebda Jakub

29 grudzień
Wtorek      od godz. 9.00     Mszalnica Lipie tylko południowa strona bez północnej
do   Główczyk Władysław.  XM    14  domów
Ministranci ;     Górka  Dominik   Górka  Jakub  ( bez domów: Główczyk Zenon Sławomir  Górka i Jabłoński )

Wtorek       od godz. 9.00     Sędziówka i Łabowa  cz.  II x. K      (7  + 23)
Ministranci:      Krupa Michał   Kachniarz  Krzysztof  Bochenek Dominik

30   Grudzień
Środa         od godz 9.00   c.d.  Okrąge Od  Filipowicza do Słabych do drogi i wzdłuż
drogi do Ogorzałków i Świgutów   x. M

Ministranci:  Maciak Dominik  Pogwizd  Szymon

Środa         od godz. 9.00    Krzyżówka od  Borkowskiego po obu stronach drogi do
Mazura  Szymbara Porębą. Nowak  Kiełbasa Mieczysław (x.K

Ministranci:  Smoroń  Szymon    Szczepanik  Kacper  15 domów

Siedlarz  Kamil   Siedlarz  Michał  reszta domów

31 Grudzień
Czwartek      po nabożeństwie 10.30   Domy za Nowa Szkoła
od  Górków do  Plebanii      X. M      i   x. K

Ministranci:     Baba  Mateusz     Pogwizd Kacper     x.  M   14 domów
Górka, Ogorzałek, Pazgan Domoń, Ogorzałek  Ogorzałek, Ogorzałek, Owsiak,  Basiaga,  Basiaga, Bąba, Tomasiak, Wozniak, Kościółek.

Ministranci:    Górka Szymon     Główczyk  Łukasz   x. K   14 domów
Pazgan Marek, Basiaga Maria, Nykiel  Poreba  Kruczek, Kruczek ,Główczyk, Główczyk, Główczyk  Cempa, Majewski,  Górski,  Górski Dobosz

Kategorie: Ogłoszenia

Strona parafia.mystkow.pl korzysta z plików cookie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
OK, zgadzam się
x