1.Dziś Msze Święte: 7.15 ; 9.00 ;  11,00 ; 16.00. Odpust w Królowej G
Zmiana tajemnic Różańcowych i nauki stanowe za 2 tygodnie, ze względu na uroczystość pod Krzyżem
Za tydzień odpust  w parafii  Mogilno  suma o g. 11.00 i w Kobylance od 11 – 13 września.

Przypominam w tym tygodniu o zobowiązaniach  Nieustającego Różańca
Można się zgłaszać na Pielgrzymkę trzeżwościową do Wrocławia
Przy świetlicy dalej działa grupa nauki  malowania
na szkle – zapisy w zakrystii

3. Dziękuje za  obecność dzieci, młodzieży i rodziców  na Mszy Świętej rozpoczynającej rok katechetyczny  i spowiedź.

We wtorek Uroczystość  narodzenia NMP – Matki Bożej Siewnej.   Główna patronka  Diecezji. Msza Święta o godz.  7.00     11.00    18.30.  Poświecenie ziarna na każdej Mszy Świętej.

W niedziele 14 IX  z racji  Uroczystość  Podwyższenia Krzyża
Pod krzyżem zostanie odprawiona 11  września o godz. 16.00
w najbliższą niedzielę. Msze Św. odprawi, kazanie wygłosi  i poświeci tablice  pamiątkową  O. Józefa Andrasza spowiednika św. Faustyny  Prowincjał O. Jezuitów O. Jakuba Kołacza  Zapraszam.  Procesja wychodzi ogodz.14,30     Liturgie przygotuje nasza   parafia.
Będą zaproszeni pielgrzymi wraz  z kapłanami spoza Gminy.

Ołtarz przygotują mieszkańcy  obok Krzyża
Proszę również jak co roku  o pomoc OSP

Za 2 tygodnie n KUL i PAT. Festyn O. Pio
Chrzest  w ostatnia niedzielę września.  Tydzień wcześniej katecheza.

4. Nowenna   we środę i w piątek  godz. 18,30

Są gazety; Gość- wcześniejsze, Apostolstwo Chorych. – prenumerata
Zbiórka ministrantów w sobotę o godz. 8.30.
Lektorów Gimnazjum w piątek po Nowennie.
Katechizmy będzie można zakupić u katechetów:  W Mystkowie uczy: Ks. Katecheta i Ks. Proboszcz.  W Mszalnicy  Ks. Katecheta i  Pan Katecheta .