3 NIEDZIELA  WIELKANOCY
19 kwiecień    2015 r

Msza Święta :  7.15 : 9.00 ; 11.00 : 16.00 ;  10.30  spowiedź chorych
Dziś niedziela Biblijna –  czy czytam Pismo Święte, czy należę do grup biblijnych   lub  ewangelizacyjnych.

Przeżywamy tydzień Miłosierdzia, dlatego zapraszamy na Eucharystie dla chorych samotnych.
Na Misterium o Męce Pańskiej i Zmartwychwstania P. Jezusa zaprasza  Przedszkolne Koło Caritas z okazji tygodnia Miłosierdzia.

Za tydzień po sumie  katecheza z klasa ii z rodzicami o godz. 12.00
Za tydzień chrzest dzieci dziś katecheza po sumie.

W ostatnia sobotę  nabożeństwo dla rodziny Różańcowej Pompejańskiej o godz. 18.00  I cz Różańca   18.30  Eucharystia
po Eucharystia wystawienie Najświętszego Sakramentu  II   i   III cześć Różańca – zapraszam

Podpisy o zniesienie aborcji –  listy można zabrać do domu
I przynieść.

Dziękuje za pomoc w przedszkolu. Zapraszam w tym tygodniu w sobotę.  Niewiasty dziewczęta.   Można jeszcze zapisywać dzieci od 2,5 do zerowej klasy.  Można zabrać karty przyjęcia w zakrystii

I Komunia Św.   1 maja  odpust parafialny  10 maja.

Czwartek    św. Wojciecha
Sobota  św. Marka Ewangelisty