1.Dziś Msze Święte: 7.15 ; 9.00 ;  11,00 ; 16.00. Odpust w Królowej G
Dziś zmiana tajemnic Różańcowych i nauki stanowe. Składka na cmentarz. Za tydzień odpust  w parafii  Mogilno i Zawada.
W tym roku ze względu na uroczystości Peregrynacyjne  w Starym Sączu nie ma Mszy Świętej pod krzyżem. Tak ustaliły sąsiednie parafie.  Nasza parafia odprawi Msz Św. pod krzyżem nieco później

2. Rozpoczęcie peregrynacji obrazu Miłosiernego P. Jezusa w Starym Sączu 14 września  o godz. 15.00.   Przewodniczył będzie ks. Kard. Stanisław  Dziwisz w raz z naszymi Biskupami diecezjalnymi.
Zapraszamy. Również o godz. 11.00 dzień wspólnoty oaz wakacyjnych przed klasztorem Sióstr Klarysek. Zapraszamy.
Gdy będą chętni to zamówię autobus.. Zostaniemy potem na  Mszę Święta  Peregrynacyjną.

3. Rozpoczęcie peregrynacji rodzin w naszej parafii 15 września  o godz. 12.00. Obraz Miłosiernego p. Jezusa relikwie, dzienniczek Św. Faustyny, modlitewnik i modlitwa zawierzenia rodziny Miłosiernemu P. Jezusowi, księga łask i próśb. Proszę się zapisywać w zakrystii.

4. Dziękuje za  obecność dzieci i rodziców  na Mszy Świętej rozpoczynającej rok katechetyczny  i spowiedź. Dziękuję za garstkę młodzieży.  Młodzież i rodzice zaniedbali. Chyba że nie panują.

W najbliższą niedzielę składka na KUL i PAT
Chrzest  za 3 tygodnie  29 IX  o godz. 11.00 w ostatnia niedzielę
września.  Tydzień wcześniej katecheza 22 września.

Za tydzień Światowy Dzień Środków społecznego przekazu.

5. Nowenna   we środę i w piątek  godz. 18,30

Są gazety; Gość, misyjne, Echo, parafialna Tabor, Apostolstwo Chorych.

Zebranie Rodziny Radia Maryja   sroda  godz. 17.00

Zbiórka animatorów  DK  w piątek po nowennie
Zbiórka lektorów  z Gimnazjum we środę po Nowennie o godz. 19.00
Za 1,5  tygodnie lektorzy szkół średnich.
Kurs przedmałżeński w N. Sączu w parafii Niepokalanej 10- 27 września (wtorek, czwartek, piątek) godz. 18.00

Gmina informuje że z dniem 15 IX upływa termin płatności za wywóz nieczystości za miesiące VII  VIII  IX 2013 r.  Za segregowane 4 zł od osoby miesięcznie a  niesegregowane 10 zł od osoby.